Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)! - 111m2

E pa mobiluar

220,000€

185,000€

  • Rruga Viktor Eftemiu
  • 238

Përshkrimi i pronës

REFOB101460 - Prane KESH shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me Kontrate Qiraje Afatgjate)! Lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin 0 te nje pallati te ri. Lokali organizohet ne pjesen e openpace dhe tuletit. Lokacioni eshte perfekt ne zonen e Vasil Shantos, i pozicionuar buze rruge dhe lehtesisht i aksesueshem. Aktualisht lokali eshte i dhene me qira per nje kontrate afatgjate per biznes Fast Food. Ambienti eshte i pajsur me sistem kondicionimi dhe aspirimi. Jashte lokali ka nje siperfaqe e cila mund te shfrytezohet per te vendosuar 4 tavolina. Prona eshte e pasijur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!+355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Vasil Shanto
Rruga Rruga Viktor Eftemiu
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

205,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...

210,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto, Shitet Super Njes... - 52m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super Njesi Biznesi!! Ambjenti eshte openspace dhe ka nje siperfaqe prej 52.5m2 bruto - 48.5m2 neto. Orie...

222,000€
Ne Vasil Shanto, Te Spring Residence, Shitet Super Apar... - 111m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super apartament 2+1+2!! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 111m2 bruto - 95m2 neto. Orientimi i apartamen...