Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte !! - 79m2

E mobiluar
65,000€

  • Rruga Muzaket
  • 1000
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFMR613701 - Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet tek pallatet Arabi prane Viva Market. Nje zone e qete, jo e zhurmshme qe te lejon te lidhesh me qendren e Tiranes ne pak minuta po keshtu edhe me daljen e saj. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 10 katesh, ndertim i viteve 2000 me ashenshor dhe i mireadministruar. Apartamenti organizohet nga koridori i cili ben shperndarjen e hapesires me sallonin e ndenjes e cila eshte bashke me kuzhinen e kompletuar. Salloni i ndenjes ka nje ballkon me pamje nga rruga. Hapesira te tjera eshte dhoma matrimoniale e cila edhe ajo ka nje ballkon me pamje nga rruga, nje dhome gjumi per femijet dhe tualeti. Orientimi ne Lindje i apartamentit lejon ne dhomen matrimoniale dhe ne sallonin e ndenjes te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 79m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Muzaket
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Orientimi Lindje Pamje Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

72,000€
Cmim i diskutueshem

75,000€

Ne Fresk, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 103m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, tek Kompleksi Lugano Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-katesh te mireadmin...

E RE
57,000€
Ne Shkoze, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 87m2
Shkozë - Rruga Alajdin Frasheri

Ne Shkoze, shitet super apartament 2+1+2 ne nje kompleksin rezidencial! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te vitit 2020, te pa...

62,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi ne rrugen "Idriz Dollaku" prane Xhamise shitet apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh...