Tek Nisharaku, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!! - 139m2

E mobiluar
160,000€

  • Rruga Irfan Tomini
  • 82
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFMR613679 - Tek Nisharaku, Shitet Super Apartament 3+1 !! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe lidhet lehtesisht me segmentin e unazes se vogel, unazen e madhe, komunen e Parisit dhe liqenin artificial. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 10 katesh ndertim i vitit 2004 me ashensor. Apartamenti organizohet nga koridori i cili ben shperndarjen e sallonit se bashku me kuzhinen, nje dhome tjeter ndenjeje, dy dhoma gjumi ku njera prej tyre eshte matrimoniale, nje ballkon dhe dy tualete. Orientimi i apartamentit eshte nje pjese nga Veriu dhe 2 dhomat e tjera nga Jugu qe lejojne ndricim natyral pergjate gjithe oreve te paradites. Hapesira e ndenjes eshte e ndare nga ballkoni dhe dhomat e tjera. Hapesira e madhe e ballkonit te mundeson krijimin edhe te nje depo per te sistemuar sendet me pak te nevojshme. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 139m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re
Rruga Rruga Irfan Tomini
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

160,000€
Cmim i diskutueshem

170,000€

Te Rruga E Durresit, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira... - 129m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Te Rruga e Durresit, perballe hotel Coloseo shitet apartament 3+1 ne katin e dyte te nje pallati 4 katesh i mirembajtur ndertim i vitit 1960. Apartame...

155,000€

161,000€

Tek Ish Stacioni I Trenit, Shitet Apartament 3+1+2 Me O... - 140m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish-Stacioni I Trenit, prane Gjykates se Krimeve te Renda shitet apartament 3+1+2 tualete me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe neto 139.5...

170,000€

171,600€

Tek Komuna Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Mundesi I... - 143m2
Komuna e Parisit - Skender Luarasi

Tek Komuna Parisit, Shitet Apartament 3+1 me hapesira te bollshme! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar 9 katesh. Ambi...