Garsonierë - 53m2

E pa mobiluar
68,000€

  • Rruga e Bogdanëve
  • 22

Përshkrimi i pronës

REFMG21045 - Te rruga e Bogdaneve shitet garsoniere ne katin 3 te nje pallati te ri. Garzoniere ndodhet ne nje zone shume te populluar dhe fare prane qendres se Tiranes, me akses ne rrugen e Durresit dhe te Kavajes. Ambienti eshte i pershtatur per klinike dentare, e vetmja ne ate zone, dhe i paperdorur me pare. Garzoniere ka orientim veri-lindje, me siperfaqe 47m2 (neto) dhe me nje tualet.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 53m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garsonierë
Kati 3
Zona Qender
Rruga Rruga e Bogdanëve
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 9

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
350€ / muaj
RENTED
Ne Qender Jepet Me Qiraapartament 1+1 - 45m2
Qender - Rruga Mine Peza

Ne Qender, Jepet me Qira Apartament 1+1 me super mobilim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues dhe ka nje arredim super cilesor d...