Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 95m2

E mobiluar
170,000€

  • Rruga Stavri Themeli
  • 155
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707586 - Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 95.2 m2 dhe siperfaqe neto 86.84 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualet. Apartamenti eshte i investuar: shtruar me parket, dritare dopioxham, kondicioner, mobilim i ri. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Stavri Themeli
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

165,000€
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Pos... - 90m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Millosh Shutku

Te Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Cmim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 105m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Skender Kosturi

Tek Bulevardi i Ri, Prane Burgut , Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 105m² dhe siperfaqe neto 92m², ndod...

E RE
179,000€
Tek Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 2+1+Verand... - 160m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Tek Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Orientim Perfekt Dhe Kubature Te Rregullt. Apartamenti Ka siperfaqe totale 160 m2, nga te...