Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! - 82m2

E pa mobiluar
131,200€

  • Rruga Bedri Pejani
  • 246
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707578 - Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje palllati 7 katesh me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 82 m2 dhe siperfaqe neto 70.2 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualet. Orientimi i apartamentit eshte lindje. Momentalisht ndertimi ndodhet ne faze ndarje me tulle dhe pritet te perfundoje brenda nje periudhe 1 vjecare. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 82m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Bedri Pejani
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 7

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
128,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Kubature Te... - 217m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Kubature Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 217.14 m2, neto 82.24 m2, verand...

E RE
125,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 Idea... - 58m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ash...

E RE
123,000€
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Or... - 72m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Grigor Gjirokastriti

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashens...