Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! - 75m2

E pa mobiluar
101,900€

  • Boulevard Kashar
  • 29
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707576 - Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje godine 5 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 75.48 m2 dhe siperfaqe neto 64.73 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte jug, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Momentalisht ndertimi ndodhet ne faze perfundimtare dhe pritet te perfundoje brenda muajit dhjetor 2024. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 0
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ashensor I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
108,500€
Tek Kompleksi Univers City, Prane Qtu Shitet Apartament... - 121m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne faze perfundimi. Kompleksi...

E RE
96,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 83m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti me siperfaqe bruto 83.2 m2 , neto 73 m2 ndodhet ne katin e dyte te nj...

E RE
125,000€
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Shitet Apartament 2+1+... - 104m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete I Sapo Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 104 m2 dhe siperfaqe neto 93.8 m2 nd...