Perballe Maternitit Te Ri , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 76m2

E mobiluar
450€ / muaj

  • Bulevardi Zhan D'Ark
  • 35
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707571 - Perballe Maternitetit Te Ri , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 76 m2. Prona organizohet nga salloni i ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualeti. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Bulevardi Zhan D'Ark
Viti i ndërtimit 1988
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

165,000€
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Pos... - 90m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Millosh Shutku

Te Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Cmim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim...

132,300€
Prane Tv Klan, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te R... - 98m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 tualete ne kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze shtrimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje g...

E RE
450€ / muaj
Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 75m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, pa ashensor dhe ka nje siper...