Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! - 125m2

E mobiluar
650€ / muaj

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 88
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707570 - Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati 11 katesh, me 2 ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 125 m2. Prona organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, 2 dhoma matrimoniale, secila me dalje ne ballkon, 2 tualete, njeri prej te cileve me dritare. Apartamenti eshte investuar se fundmi: instalime hidraulike- elektrike, patinuar, shtruar me parket, vetrata dopioxham, kaldaje , kondicioner, mobilim i ri. Prona ka orientim jug- lindje , duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
450€ / muaj
Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 75m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, pa ashensor dhe ka nje siper...

E RE
550€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 115m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh, me 2 ashensor....

258,000€
Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 117m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen E Durresit, Perballe Colosseut, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!! Apartementi ndodhet ne katin e 3-te banim te nje ndertimi 10-kate...