Tek Univers City Shitet Apartament 1+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 59m2

E pa mobiluar
67,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 60
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707569 - Tek Univers City Shitet Apartament 1+1 Me Lokacion Perfekte!!! Apartametni ndodhet ne katin 7 banim te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 59.4 m2 dhe siperfaqe neto 52.9 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kendin e gatimit, dhe ma dalje ne ballkon, tualeti. Kompleksi ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Momentalisht ndertimi ndodhet ne faze ndarje me tulle dhe pritet te perfundoje brenda nje periudhe 1 vjecare. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 59m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

66,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Univers City, Shitet Apartament 1+1 Ne Faze Perfund... - 64m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine 9 kateshe, me ashensor. Prona ka nje si...

77,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Kubature Te Rregullt... - 60m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, Prane Auto Kalaja Shitet Apartament 1+1 Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 60 m2 , neto 52.3 m2 ndodhet ne katin e dyt...

68,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 81m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80.74 m2 dhe eshte...