Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra Ose Banim Me Lokacion Perfekt!!! - 113m2

E pa mobiluar
470€ / muaj

  • Rruga e Dibrës
  • 36
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707563 - Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje godine 11 kateshe, me 2 ashensor. Prona organizohet ne 3 dhoma, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 113. 2 m2 dhe siperfaqe neto 96.8 m2. Prona eshte totalisht e investuar: shtrimi me parket, vetrata dopioxham, sistem kapot. Prona eshte e pershtatshme per zyra te ndryshme: zyre programimi, zyre projektesh, zyre avokatie, zyre noterie etj. Cmimi i qirase perfshin dhe tarifen e administrimit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
500€ / muaj
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Jepet Apartament 2+1 Me Qir... - 83m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Ana Komnena

Tek Fusha e Aviacionit, Jepet me qIra apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Apatament...

450€ / muaj
Perballe Maternitit Te Ri , Jepet Me Qira Apartament 2+... - 76m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Bulevardi Zhan D'Ark

Perballe Maternitetit Te Ri , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor...

450€ / muaj
Tek Kodra E Priftit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me H... - 120m2
Shkoze - Kodra e Priftit - Rruga Marie Kraja

Tek Kodra E Priftit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe dhe ka nje siperf...