Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 70m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Vangjel Capo
  • 30
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707561 - Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati pa ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 70 m2. Prona organizoeht nga salloni i ndenjes me kend gatimi, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualeti. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga Vangjel Capo
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

450€ / muaj
Perballe Maternitit Te Ri , Jepet Me Qira Apartament 2+... - 76m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Bulevardi Zhan D'Ark

Perballe Maternitetit Te Ri , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor...

450€ / muaj
Tek Kodra E Priftit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me H... - 120m2
Shkoze - Kodra e Priftit - Rruga Marie Kraja

Tek Kodra E Priftit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe dhe ka nje siperf...

450€ / muaj
Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te... - 98m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor dhe ka nje s...