Tek Liqeni i Thate, Ne Residencen Park Life, Shitet Apartament 1+1+Post Parkimi !!!! - 58m2

E mobiluar
175,000€

  • Hiqmet Buzi
  • 106
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707553 - Tek Liqeni i Thate, Ne Residencen Park Life, Shitet Apartament 1+1+ Post Parkimi !!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 banim te nje godine 4 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 58.5 m2 dhe siperfaqe neto 53.5 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualeti. Prona eshte totalisht e investuar: shtruar me parket AC5, kondicioner , tavan i varur, ndricim led, vetrata triplex termike dhe akustike. Orientimi i apartamentit eshte Jug-lindje. Bashke me apartamentin disponohet dhe post parkimi i perfshire ne cmim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit : +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 58m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Hiqmet Buzi
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 4

Tipare

Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pronë Rezidenciale Ashensor Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

184,500€

196,000€

Tek Liqeni I Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartam... - 78m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine...

169,500€
Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim... - 77m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen E Durresit, Perballe Colosseut, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!! Apartementi ndodhet ne katin e 2-banim te nje ndertimi 10-katesh dh...

600€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tota... - 72m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qete...