Tek Kompleksi Mangalem 21, Jepet Apartament 2+1 Me Hapesire Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!!! - 75m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Pasho Hysa
  • 47
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707552 - Tek Kompleksi Mangalem 21, Jepet Apartament 2+1 Me Hapesire Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 9 katesh, me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 75 m2. Prona organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, dhome gjumi , tualet i aksesueshem nga korridori. Apartamenti eshte i investuar: shtruar me parket, kondicioner, vetrata dopioxham me grile, mobilim i ri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Sebashku me apartamentin ofrohet dhe hapesire parkimi e perfshire ne cmim. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Pasho Hysa
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
450€ / muaj
Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 75m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, pa ashensor dhe ka nje siper...

E RE
550€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 115m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh, me 2 ashensor....

500€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion... - 100m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Rexhep Shala

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt! Apartamenti ndodhet ne katin 7 (jo i fundit) te nje pallati me ashensor dhe ka nje si...