Ne Rrugen E Elbasanit, Tek Shkolla Asim Vokshi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 80m2

E mobiluar
550€ / muaj

  • Rruga e Elbasanit
  • 43
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707551 - Ne Rrugen E Elbasanit, Tek Shkolla Asim Vokshi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 11 katesh me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 80 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi, dhome matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +3556874032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
450€ / muaj
Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 75m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, pa ashensor dhe ka nje siper...

E RE
550€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 115m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh, me 2 ashensor....

650€ / muaj
Tek Mozaiku Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 96m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Frederik Shiroka

Te Mozaiku i Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe...