Ne Shengjin, Shitet Garsoniere Me Lokacion Perfekt!!! - 42m2

E mobiluar
40,000€

  • Rruga Fran Ivanaj
  • 149
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707546 - Ne Shengjin, Shitet Garsoniere Me Lokacion Perfekt!!! Garsonierja ndodhet ne katin 4 te nje godine 10 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 42.49 m2 dhe siperfaqe neto 36.95 m2. Orientimi eshte Perendim. Ndodhet 70 m larg nga deti dhe eshte nje mundesi ideale investimi ose banimi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare the Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 42m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garsonierë
Kati 4
Zona Shengjin
Rruga Rruga Fran Ivanaj
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

50,000€
Ne Astir, Shitet Garsoniere Ideale Per Investim !!! - 40m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Garsoniere Ideale Per Investim. Garsonieria ka siperfaqe totale 39.5 m2, neto 35.6 m2 ndodhet ne katin e fundit...

43,000€
Ne Fresk, Shitet Garsoniere Me Orientim Perfekt !!! - 35m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, Shitet Garsoniere e sapo investuar!!! Prona ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe 35 m2 ( ne certifikaten e pro...