Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 98m2

E mobiluar
450€ / muaj

  • Kongresi i Manastirit
  • 39
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707535 - Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 98 m2. Organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, dhome matrimoniale me dalje ne ballkon, dhome gjumi dhe 2 tualete. Orientimi eshte perendim. Ne apartament eshte investuar se fundmi: 2 kondicioner, frigoriferi, lavatricja, televizori. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesite e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit 1982
Kate Gjithsej 6

Tipare

Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
500€ / muaj
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Jepet Apartament 2+1 Me Qir... - 83m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Ana Komnena

Tek Fusha e Aviacionit, Jepet me qIra apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Apatament...

450€ / muaj
Tek Kodra E Priftit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me H... - 120m2
Shkoze - Kodra e Priftit - Rruga Marie Kraja

Tek Kodra E Priftit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe dhe ka nje siperf...

450€ / muaj
Perballe Maternitit Te Ri , Jepet Me Qira Apartament 2+... - 76m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Bulevardi Zhan D'Ark

Perballe Maternitetit Te Ri , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor...