Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! - 30m2

E pa mobiluar
350€ / muaj

  • Don Bosco
  • 19

Përshkrimi i pronës

REFLC707532 - Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje godine 9 kateshe, me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 30 m2. Prona organizohet nga nje ambient open space dhe tualeti. Ne pjesen e jashtme, ambienti ka fasade xhami, duke mundesuar reklamimin e biznesit. Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi: zyra te ndryshme, klinike dentare, parukeri etj. Cmimi i qirase eshte reklamuar ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 30m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Don Bosco
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

450€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht E Inve... - 45m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht e Investuar!!! Garsonierja ndodhet ne katin 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministrua...

250€ / muaj
Tek Rruga Frederik Shiroka, Jepet Njesi Biznesi Me Qira... - 30m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Frederik Shiroka

Tek Rruga Frederik Shiroka, Jepet Njesi Biznesi Me Qira I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje godine...

900€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient... - 110m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Biznes. Prona ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambient o...