Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 79m2

E pa mobiluar
118,200€

  • Rruga Aleksandër Moisiu
  • 94
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707527 - Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje objekti 7 katesh, te mireadministruar me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 78.8 m2 dhe siperfaqe neto 70.8 m2. Apartamenti organizohet nga: salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualet i aksesueshem nga korridori. Prona eshte e investuar: instalime hidraulike - elektrike, sistem kapot, vetrata dopioxham, shtruar me parket ( dhoma matrimoniale).Orientimi i apartamentit eshte Lindje, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Aparamenti eshte i pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit : +355674032977!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 79m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga Aleksandër Moisiu
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
128,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inv... - 75m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, Tek Rezidenca San Paulo Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per Investim. Apartamenti me siperfaqe bruto 75.4m2 dhe siperfa...

E RE
115,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 1+1+... - 86m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 1+1+Post parkimi Me Pamje, Me Strukture Te Rregullt. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 85.7...

121,000€
Tek Kompleksi Asl 2, Shitet Apartament 1+1 Me Strukture... - 71m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Sadik Petrela

Tek Residenca Asl2, Shitet apartament 1+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit me siperfaqe totale 71.1m² dhe s...