Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 91m2

E pa mobiluar
96,000€

  • Rruga Mehmet Gjevori
  • 111
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707526 - Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 9 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 91.4 m2 dhe siperfaqe neto 77.5 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte Jug, cka mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Momentalisht kompleksi ndodhet ne faze grope dhe pritet te perfundoje brenda nje periudhe 2 vjecare. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 91m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Rruga Rruga Mehmet Gjevori
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
96,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 83m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti me siperfaqe bruto 83.2 m2 , neto 73 m2 ndodhet ne katin e dyte te nj...

E RE
91,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Perfund... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Fazen Perfundimtare te Punimeve!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-banim ne nje nga godinat dhe organizohet...

E RE
101,900€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese Me Ke... - 75m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje godine 5 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperf...