Tek Ish Fusha Aviacionit, Tek Kompleksi Mivita, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 69m2

E pa mobiluar
89,200€

  • Rruga Beniamin Kruta
  • 95
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707525 - Ne Laprake, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 68.6 m2 dhe siperfaqe neto 58.7 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, sallon ndenje sebashku me kendin e gatimit, dhome matrimoniale me dalje ne ballkon, tualet. Momentalisht kompleksi ndodhet ne faze grope dhe pritet te perfundoje brenda nje periudhe 2 vjecare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 69m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Beniamin Kruta
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
90,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 1+1 Nderti... - 67m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 1+1, Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 67.3 m2, neto 58.2 m2 ndodhet ne kat...

E RE
80,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 60 m2, siperfaqe neto 54 m2 ndodhet ne kati...

E RE
89,700€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Pagese Me Ke... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 5 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperf...