Tek Rrethrrotulimi i Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hapesire Te Bollshme!!! - 110m2

E mobiluar

450€ / muaj

400€ / muaj

  • Rruga Tafil Buzi
  • 33
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707519 - Tek Rrethrrotulimi i Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Per Here Te Pare Apartament 3+1 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe dhe ka nje siperfaqe neto 110 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar, 2 dhoma gjumi, tualet i aksesueshem nga korridori. Apartamenti eshte i investuar: instalime hidraulike-elektrike, vetrata dopioxham me grile , kondicioner, oxhak funksional. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Tafil Buzi
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

99,000€

112,000€

Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Okazion! - 106m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Osmet

Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje godine 2 kateshe dhe ka nje siperfaqe neto 106.9 m2 (...

380€ / muaj

400€ / muaj

Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira A... - 72m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Xhebrahimi

Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh...

191,000€
Tek Rezidenca Porta Tirana E Re, Shitet Apartament 3+1+... - 147m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Gjon Krisli

Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej godinave te komple...