Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! - 76m2

E mobiluar

550€ / muaj

500€ / muaj

  • Skender Luarasi
  • 69
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707511 - Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 11 katesh, me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 76 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualet. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe ka orientim Jug. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Skender Luarasi
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

115,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 1+1+... - 86m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 1+1+Post parkimi Me Pamje, Me Strukture Te Rregullt. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 85.7...

550€ / muaj
Prane Juridikut, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobilua... - 70m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Janos Hunyadi

Prane Juridikut, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Apartamenti ka strukture: sallon i ndenje...

450€ / muaj

500€ / muaj

Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Total... - 48m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht i Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te je...