Ne Vlore, Tek Uji i Ftohte, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! - 106m2

E mobiluar
320,000€

  • Rruga Dhimitër Konomi
  • 61
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707509 - Ne Vlore, Tek Uji i Ftohte, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje godine me ashensor dhe ka nje siperfaqe bruto 123.7 m2, siperfaqe neto 105.7 m2 dhe siperfaqe verande 27.2 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verande e aksesueshme nga te gjitha ambientet. Apartamenti eshte i pajisur me vetrata dopioxham dhe kondicioner. Orientimi i prones eshte Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Vlore
Rruga Rruga Dhimitër Konomi
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor I sapo investuar I mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

312,500€
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per Investim!... - 115m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 Perfekt Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor....

320,000€
Cmim i diskutueshem
Te Kompleksi Santorini, Ne Dhermi, Shitet Super Apartam... - 104m2
Dhermi - Rruga Perivolo

Te Kompleksi Santorini, Ne Dhermi, Shitet Super Apartament 2+1 + Verande!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 3 kateshe me pamje nga...

359,000€
Tek Kompleksi Santorini, Ne Dhermi Shitet Penthouse Fan... - 113m2
Vlore - Rruga Perivolo

Ne nje nga komplekset me te bukura te bregdetit shitet super Penthouse me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe te fundit te njerit pr...