Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 132m2

E pa mobiluar
212,000€

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 63
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707501 - Ne Rrugen Bardhyl, Prane Spitalit Gjerman2, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 132.7 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, njera prej te cilave me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, tualet i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte Lindje- Perendim, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 132m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj
Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar, Jepet Me Qira Apa... - 70m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Vangjel Capo

Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati pa ashensor dh...

450€ / muaj
Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te... - 98m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor dhe ka nje s...

215,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri, Shitet 2+1... - 107m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...