Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !!! - 91m2

E mobiluar
95,000€

  • SH54
  • 349
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707495 - Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin -1 te nje godine 5 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe neto 90.5 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Prona eshte totalisht e investuar: shtruar me parket, vetrata dopioxham, kondicioner ne cdo dhome, izolim akustik, izolim termik, tavan i varur led. Ne pjesen e jashtme, apartamenti ka dalje te dedikuar ne oborr, i cili eshte ne perdorim dhe funksion te apartamentit. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 91m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 0
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga SH54
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

96,000€
Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1... - 91m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Mehmet Gjevori

Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 9 kateshe, me ashensor...

E RE
110,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Mali I Daj... - 90m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu" prane Supermarket Spar 2 Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Mali I Dajtit. Apartamenti me siperfaqe bruto 89.8 m2,...

96,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 83m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti me siperfaqe bruto 83.2 m2 , neto 73 m2 ndodhet ne katin e dyte te nj...