Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! - 900m2

E pa mobiluar
4,300€ / muaj

  • Rruga Collaket
  • 60

Përshkrimi i pronës

REFLC707492 - Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe eshte e strukturuar ne ambient ndenje dhe ambient gatimi, 8 dhoma, depo, 6 tualete, 9 ballkone. Secila nga dhomat ka dalje ne ballkon. Vila ka orientim jug-lindje-perendim, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona eshte e sapoinvestuar: vetrata dopioxham, oxhak funksional, sistem kapot, sistem chiller, sistem sigurie, shtruar me parket, ndricim led. Ne pjesen e jashtme vila ka nje oborr me siperfaqe 500 m2 dhe hapesire parkimi per 4 makina. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron qetesine dhe komoditetin per nje jetese teper cilesore. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 900m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 4
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Collaket
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,700€ / muaj
Ne Rezidencen Long Hill, Jepet Vile Me Qira, Me Lokacio... - 700m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Lundër

Ne Rezidencen Long Hill, Jepet Vile Me Qira, Me Lokacion Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe neto 200 m2 dhe siperfaqe kopeshti 500 m2, strukturohet ne d...

4,500€ / muaj
Tek Rolling Hills Residence, Jepet Me Qira Vile Me Loka... - 980m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Lundër

Tek Rolling HIlls Residence, Jepet Me Qira Vile Me Lokacion Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe 330 m2 dhe siperfaqe kopshti 650 m2. Strukturohet ne 3 ka...

494,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 291m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...