Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Lokacion Perfekt!!! - 98m2

E pa mobiluar
550€ / muaj

  • Rruga e Dibrës
  • 54

Përshkrimi i pronës

REFLC707477 - Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 6 te nje godine 11 kateshe, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe neto 98 m2. Ambienti organizohet ne 3 hapesira, 2 prej te cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Prona eshte totalisht e investuar: shtrimi me parket, vetrata dopioxham, sistem kapot. Prona eshte e pershtatshme per zyra te ndryshme: zyre programimi, zyre projektesh, zyre avokatie, zyre noterie etj. Cmimi i qirase perfshin dhe tarifen e administrimit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 6
Zona Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 11

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Veri Lejohen Kafshet Papafingo Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

650€ / muaj
Tek Rr. E Barrikadave, Jepet Ambient Me Qira I Pershtat... - 95m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rr. e Barrikadave, Jepet Ambient me Qira I Pershtatshem Per Zyra. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar ne katin e 2 me nje sipe...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Zyre Openspace !!! - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Shyqyri Bërxolli

Tek Myslym Shyri, ne Rrugen Shyqyri Berxholli , jepet me qira zyre ne katin e pare te nje pallati te ri te administruar , me siperfaqe 40 m2. Zyra ka...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

800€ / muaj

Tek Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! - 117m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! Ambienti ka siperfaqe bruto 117 m² dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shpern...