Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Ne Ndertim Te Ri!!! - 63m2

E pa mobiluar
350€ / muaj

  • Ali Demi
  • 32

Përshkrimi i pronës

REFLC707476 - Tek Ali Demi, prane Raiffeisen Bank, Jepet Ambient Per Zyra, Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 7 katesh, ndertim i vitit 2024, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe neto 63 m2. Ambienti organizohet ne 2 hapesira te ndara, secila me dalje ne ballkon dhe tualeti. Ne pjesen e jashtme, ambienti eshte i pajisur me fasade xhami, duke mundesuar reklamimin e biznesit. Prona eshte e pershtatshme per veprimtari te ndryshme biznesi: zyre avokatie, zyre programimi, zyre projektesh, klinike dentare etj. Cmimi i parashikuar i qirase eshte ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 63m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Ali Demi
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 7

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj
Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 120m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Todi Shkurti

Te Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi me 3 kate dhe organizohet nga korridori...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Avid Jepet Me Qira Dyqan!!! - 23m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Kompleksi Avid Prane Bulevardit Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej...

280€ / muaj
Tek Ali Demi, Jepet Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!... - 47m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Tek Ali Demi, Jepet Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 7 katesh, ndertim i vitit 2024, me ashensor. Prona...