Tek Ali Demi, Jepet Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!! - 47m2

E pa mobiluar
280€ / muaj

  • Ali Demi
  • 32

Përshkrimi i pronës

REFLC707475 - Tek Ali Demi, Jepet Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 7 katesh, ndertim i vitit 2024, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe neto 48 m2. Ambienti organizohet ne 2 hapesira te ndara dhe tualeti. Ne pjesen e jashtme, ambienti eshte i pajisur me fasade xhami, duke mundesuar reklamimin e biznesit. Prona eshte e pershtatshme per veprimtari te ndryshme: zyre avokatie, zyre programimi, zyre projektesh, klinike dentare etj. Cmimi i parashikuar i qirase eshte ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 47m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Ali Demi
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 7

Tipare

Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj
Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 120m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Todi Shkurti

Te Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi me 3 kate dhe organizohet nga korridori...

350€ / muaj
Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Ne Nderti... - 63m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Tek Ali Demi, prane Raiffeisen Bank, Jepet Ambient Per Zyra, Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 7 katesh, ndertim i vitit...

300€ / muaj
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Per Zy... - 15m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje prej godinave te kompleksit dhe ka...