Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 160m2

E pa mobiluar
312,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 102
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707472 - Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne tatin 3 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe neto 160 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron cdo facilitet te mundhsme per nje jetesee komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit:+355674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 160m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

299,000€
Cmim i diskutueshem

310,000€

Tek Liqeni I Thate Shitet Duplex 3+1+3 Me Pamje Nga Liq... - 150m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni i Thate Shitet Dupleks 3+1+3 Me Pamje Nga Liqeni!!! Dupleksi ka nje siperfaqe prej 150m2 bruto dhe 144m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3 dhe...

310,000€
Tek "Ekspozita Building, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje... - 89m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Spektakolare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje ndertimi 24...

320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garda, Shitet Apartament 3+1, Me Location Perfekt!!... - 103m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, ne rrugen Lidhja e Prizrenit, shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale ne certifikate 103 m/2 , ne katin e trete te nje pallati ekzistues...