Ne Selite, Jepet Me Qira Apartament (Papafingo) 3+1 Totalisht i Investuar!! - 170m2

Pjesërisht e mobiluar
1,200€ / muaj

  • Isuf Elezi
  • 18
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707455 - Ne Selite, Prane Supermarket Xhangolli, jepet Me Qira Apartament (Papafingo) 3+1 Totalisht i Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 (i fundit) te nje vile dhe ka nje siperfaqe neto 170 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, 3 dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet te dedikuar, ballkoni dhe 1 nga tualetet jane te aksesueshme nga korridori. Apartamenti eshte totalisht i investuar: I shtruar me parket, vetratat triplex termike, Kondicioner multisplit te rinj sapo vendosur, dhe instalime elektrike hidraulike cilesore. Orjentimi i apartamentit eshte Perendim dhe ka drite natyrale gjate gjithe dites, Cilesohet si nje nga vilat me te bukura te zones duke u karakterizuar nga punime shume te bukura dhe cilesore ne fasaden e jashtme. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme si markete shkolla kopshte spitale etj, Disponon hapsire parkimi pa pagese. Preferohen vetem klient te huaj. Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne Agjensine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e Telefonit: +355674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 170m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Rruga Isuf Elezi
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 4

Tipare

Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Perendim Papafingo Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme