Ne Selite, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, I Sapoinvestuar!!! - 180m2

E pa mobiluar
1,500€ / muaj

  • Isuf Elezi
  • 25

Përshkrimi i pronës

REFLC707454 - Ne Selite, Prane Supermarket Xhangolli, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, I Sapoinvestuar!!! Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje godine 4 kateshe dhe ka nje siperfaqe neto 180 m2. Prona organizohet nga 4 hapesira te cilat kane dalje ne verande dhe 2 tualete. Ambienti eshte investuar se fundmi: dritare triplex termike me grile elektrike, kondicioner multisplit, instalime hidraulike -elektrike. Ambienti ka orientim Juglindje-Veri. Prona eshte e pershtatshme per zyra te ndryshme: zyre noterie, zyre avokatie, zyre programimi, zyre projektesh etj. Cmimi i qirase eshte i parashikuar ne vleren neto. Bashke me ambientin ofrohet dhe hapesire parkimi per 3 automjete pa pagese. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 180m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Rruga Isuf Elezi
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 4

Tipare

Verandë Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Gjimnazit Partizani, Jepet Me Qira Super Apartame... - 215m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Ali Pashë Gucia

Prane Gjimnazit Partizani, Jepet Me Qira Super Apartament Per Banim Ose Per Zyra!! Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri i pajisu...

1,100€ / muaj

1,500€ / muaj

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Z... - 110m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 16 te nje godine 16 kateshe, me 2 ashensor...

1,500€ / muaj

1,600€ / muaj

Tek ''Turdiu Center''jepet Zyre Me Qira Per Tipologji T... - 154m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, ne Qender , jepet me qira zyre . Zyra ka organizim ne pjesen e recepsionit, kuzhine moderne, tre ambiente me akses ne ballkon, dy...