Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Me Lokacion Perfekt!!! - 262m2

E pa mobiluar
2,950€ / muaj

  • Rruga e Dibrës
  • 20

Përshkrimi i pronës

REFLC707431 - Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe ka nje siperfaqe neto 196 m2. Prona organizohet nga nje hapesire open space e pajisur me fasade xhami ne te dy anet e saj. Mund te perdoret per veprimtari te ndryshme biznesi: market, sallon bukurie, klinike dentare, zyra etj. Sipas veprimtarise qe do te ushtrohet, ofrohet si opsion perdorimi i verandes me siperfaqe 158 m2 me cmim ekstra. Vlera e parashikuar e qirase eshte neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 262m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

3,000€ / muaj
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open S... - 422m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe...

8,580€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Kryqezimit Te Farmacise 10, Jepet Me Qira Godine... - 715m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Bardhyl

Prane Kryqezimit Te Farmacise 10, Jepet Me Qira Godine 5 Kateshe Buze Unazes!!! Godina organizohet ne 5 kate ku katet nga 1 deri ne katin e 4 jane 141...

2,025€ / muaj
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open S... - 135m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Ideal Per Bar-Kafe!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe k...