Prane Rruges Myslym Keta, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 70m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Tasim Shehu
  • 31
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707421 - Prane Rruges Myslym Keta, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje vile 3 kateshe dhe ka nje siperfaqe neto 70 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi, dhome matrimoniale, tualet me dritare, verande. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Veri. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. ​Ne cmimin e qirase perfshihet pagesa e ujit dhe hapesire parkimi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin : +355674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Rruga Rruga Tasim Shehu
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 3

Tipare

Verandë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

430€ / muaj
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartam... - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashens...

350€ / muaj

400€ / muaj

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organiz...

65,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 77m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 76.79 m2 dhe eshte...