Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire!!! - 80m2

E mobiluar
300€ / muaj

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 26
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707420 - Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 ( i fundit) te nje pallati me ashensor dhe ka nje siperfaqe 80 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi, dhome gjumi, tualet me dritare, verande e aksesueshme nga te gjitha ambientet. Orientimi i apartamentin eshte Perendim dhe ofron pamje te lire. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 6

Tipare

Verandë Ashensor Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350€ / muaj

400€ / muaj

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organiz...

73,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire !!! - 61m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Bar Bosfor Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire. Apartamenti me siperfaqe totale 61 m2, neto 55 m2 ndodhet ne katin e 3-te banim te...

72,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Bar Bosfor Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt Dhe Pamje Te Lire. Apartamenti me siperfaqe totale 59.6 m2, neto 54.3 m2 ndodhet...