Ne Kamez, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 67m2

E pa mobiluar
52,000€

  • Bulevardi Blu
  • 116
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707419 - Ne Kamez, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 67.35 m2 dhe siperfaqe neto 60.14 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualeti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Momentalisht ndertimi ndodhet ne faze karabinaje dhe pritet te perfundoje brenda nje periudhe 2 vjecare. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 67m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Rruga Bulevardi Blu
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

65,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 77m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 76.79 m2 dhe eshte...

73,000€
Ne Kamez, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! - 100m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Berisha

Ne Kamez Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ka siperfaqe neto 73.5 meter, veranda...

350€ / muaj
Prane Rruges Myslym Keta, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 70m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Tasim Shehu

Prane Rruges Myslym Keta, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje vile 3 kateshe dhe ka nje si...