Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! - 184m2

E pa mobiluar
262,600€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 66
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707418 - Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje godine 8 kateshe, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 134.13 m2, siperfaqe neto 118.7 m2 dhe siperfaqe verande 50 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi, 3 dhoma gjumi, njera prej te cilave me dalje ne ballkon, depo, 2 tualete, veranda. Orientimi i apartamentit eshte Jug. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Momentalisht godina ndodhet ne faze perfundimtare dhe behet i banueshem brenda nje periudhe te shkurter. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 184m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Ballkon I sapo investuar Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

257,500€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacio... - 101m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion dhe Orientim Perfekt!!! Prona eshte e ndare ne apartament 2+1 dhe garsoniere, secila me hyrje...

253,000€

269,000€

Tek Ish-Profarma, "Tdt Shpk" Shitet Super Apartament 4+... - 161m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Tek Ish-Profarma, "TDT shpk" Shitet Super Apartament 4+1+3 Me Planimetri Perfekte, Ne Ndertim te Ri Gati Per Banim!!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 1...

270,000€
Tek Orion Tower Bridge, Shitet Apartament 3+1+2 Me Vera... - 284m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibres

Tek Orion Tower Bridge, Shitet Apartament 3+1+2 Me Verande Dhe Super I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te fundit me siperfaqe totale 284...