Tek Kodrat e Selites, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!!! - 69m2

E pa mobiluar
104,000€

  • Rruga Gjin Gjergji
  • 125
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707416 - Tek Kodrat e Selites, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje godine 3 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 69 m2 dhe siperfaqe neto 58.5 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualeti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron qetesine dhe cdo facilitet te mundshem per nje jetese komode. Momentalisht godina ndodhet ne faze perfundimtare dhe pritet te behet i banueshem brenda nje periudhe 1 mujore. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 69m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Rruga Rruga Gjin Gjergji
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 3

Tipare

Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Veri Pamje Pronë Rezidenciale

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

97,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me P... - 72m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit!!! Apartamenti ka nje siper...

E RE
107,000€
Okazion! Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me... - 77m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe totale 76.8 m2 ndodhet ne katin e 9 banim te njeres prej godina...