Tek Bulevardi i Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! - 139m2

E pa mobiluar
214,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 45
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707380 - Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 139.3 m2 dhe siperfaqe neto 120.7 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Momentalisht objekti ndodhet ne faze perfundimtare shtrimi me pllake dhe pritet te behet i banueshem ne shtator. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 139m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

210,000€
Tek Fresku, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Fant... - 162m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Tek Fresku, prane Ana Market, Shitet Apartament 3+1+2 me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh te mireadmini...

216,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje... - 121m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Gjon Buzuku

Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Spektakolare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim (i teti nga toka) i nje ndertimi te...

217,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apa... - 170m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 14...