Ne Rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles Se Kuqe, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 108m2

E mobiluar
175,000€

  • Rruga Qemal Stafa
  • 125
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707340 - Ne Rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles Se Kuqe, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati 10 katesh, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 107.6 m2, siperfaqe neto 72.97 m2 dhe siperfaqe verande 23.64 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi , dhome matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori, verande e aksesueshme nga te gjitha ambientet. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Momentalisht godina ndodhet ne faze suvatimi dhe behet i banueshem ne dhjetor 2024. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Rruga Rruga Qemal Stafa
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Verandë Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 Me V... - 141m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti 61

Prane Inxhinieris Se Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 Me Verande!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nga 6 katet te nje pallati te mireadministruar me...

E RE
170,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te... - 225m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organ...

114,000€

117,000€

Ne Rrugen Hoxha Tahsim, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per... - 56m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Ne Kryqezimin e Rruges Hoxha Tasim Me Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati p...