Tek Vasil Shanto, Perballe Gjykates Se Rrethit, Shitet Dupleks 3+1 Me Orientim Perfekt!!! - 157m2

Pjesërisht e mobiluar
275,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 40
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707329 - Tek Vasil Shanto, Perballe Gjykates Se Rrethit, Shitet Dupleks 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Dupleksi ndodhet ne katin 2 dhe 3 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto 157 m2 ( 136.49 m2 jane te regjistruara ne certifikaten e pronesise dhe 20.51 m2 jane shtese. Organizohet nga: kati 1- korridori shperndares, kuzhine e vecuar me dalje ne ballkon, salloni i ndenjes, dhome gjumi femijesh, tualet me dritare ; kati 2 (papafingo)- korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare. Orientimi i prones eshte Lindje-Perendim, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron cdo facilitet te mundshem per nje jetese komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit:+355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 157m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 2
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 1958
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Papafingo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,500€ / muaj
Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira D... - 178m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira Duplex 3+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim Dhe Totalisht i Investuar!!! Duplexi ndodhet ne...