Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme!!! - 75m2

E pa mobiluar
1,125€ / muaj

  • Rruga Kristo Luarasi
  • 23
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707324 - Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme!!! ! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje prej godinave te kompleksit, te mireadministruar me 2 ashensor. Prona organizohet nga dy ambiente me dalje ne ballkon dhe tualeti. Pjesa e jashtme eshte e pajisur me fasade xhami, duke e bere te pershtatshme per reklamimin e biznesit. Ambienti eshte i investuar: shtrimi me parket, kondicioner samsung, vetrata dopioxham. Prona mund te shfytezohet per veptimtari te ndryshme biznesi: zyra te ndryshme, klinike dentare, klinike estetike etj. Ambienti orientohet nga pjesa e brendshme e kompleksit. Cmimi i reklamuar eshte ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Kristo Luarasi
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 16

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Orientimi Jug Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
185,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Super Apartament 1+1, Ne... - 74m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sulejman Delvina

Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Super Apartament 1+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje ndertim...

1,150€ / muaj
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Dupleks Me Cmim Okaz... - 160m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne zemer te Bllokut, prane BKT Bank jepet me qira super dupleks me siperfaqe 160m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te miremba...

1,150€ / muaj
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Dupleks Me Cmim Okaz... - 172m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne zemer te Bllokut, prane BKT Bank jepet me qira super dupleks me siperfaqe 172m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te miremba...