Ne Rrugen e Kavajes, Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! - 126m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 65

Përshkrimi i pronës

REFLC707308 - Ne Rrugen e Kavajes,Tek Kompleksi Square 21 , Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godinave te kompleksit, te mireadministruar me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 126 m2 dhe siperfaqe neto 110 m2. Organizohet nga 3 ambiente , 2 tualete dhe verande e aksesueshme nga te gjitha ambientet. Prona eshte totalisht e investuar: shtruar me parket, sistem kondicionimi, vetrate dopioxham termike, sistem kapot, izolim akustik, tavan i varur me ndricim led. Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash: zyra it, zyre avokatie, zyre marketingu, zyre projektesh etj. Qiraja eshte reklamuar ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 126m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra/ K... - 90m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Dhimitër Shuteriqi

Ne zonen e Komunes se Parisit, prane shkolles Kristaq Rama, jepet me qira ambient per zyra/ klinika etj. Ambienti ndodhet ne katin e pare (dyti nga to...

1,200€ / muaj
Tek Ring Center, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Loka... - 130m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ring Center, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!! Ambienti ndodhet ne katin 7 te nje godine te pajisur me ashensor. Prona ka nje s...

1,000€ / muaj
Tek Liqeni Artificial, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fant... - 123m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga e Kosovarëve

Tek Rruga e Kosovareve, me pamje nga Liqeni Artificial jepet zyre me qira . Zyra ka organizim ne pjesen korridorit, tre ambiente pune, dy tualete dhe...