Tek Kompleksi Aura, Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 88m2

E pa mobiluar
127,200€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 145
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707305 - Tek Kompleksi Aura, Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine 11 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 87.7 m2 dhe siperfaqe neto 73.7. Organizohet nga : salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualeti. Orientimi i apartamentit eshte Perendim, qe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Momentalisht kompleksi eshte ne faze perfundimtare shtrimi me pllake dhe pritet te behet i banueshem se shpejti. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 88m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 104m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Prane Bar 2 Palmat, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri dhe te...

125,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 108m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 108.38 m2, neto 97.2 m2 ndodh...

125,000€
Tek Shkolla Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Totalis... - 64m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Tek Shkolla Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje si...