Ne Paskuqan, Tek Residenca Faea Ever, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! - 104m2

E pa mobiluar
99,610€

  • Rruga Lidhja e Prizrenit
  • 69
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707300 - Ne Paskuqan, Tek Residenca Faea Ever, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 104.85 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit , dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh me dalje ne ballkon, tualeti. Orientimi i prones eshte veri . Zona ne te cilen ndodhet prona ofron qetesine dhe komoditetin e nje jetese cilesore. Momentalisht ndertesa ndodhet ne faze ndarje me tulle dhe pritet te perfundoje brenda nje periudhe 2 vjecare. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Rruga Rruga Lidhja e Prizrenit
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
109,000€
Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Ban... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ilia Xhokaxhi

Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje palla...

70,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 82m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82.13 m2 dhe esh...

E RE
95,000€
Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 T... - 91m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin -1 te nje godine 5 kateshe, me ashensor....