Ne Paskuqan, Tek Residenca Faea Ever, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! - 102m2

E pa mobiluar
97,650€

  • Rruga Lidhja e Prizrenit
  • 95
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707299 - Ne Paskuqan, Tek Residenca Faea Ever, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 102.75 m2 dhe siperfaqe neto 88.2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualeti. Orientimi i prones eshte Veri-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron qetesine dhe komoditetin e nje jetese cilesore. Momentalisht ndertesa ndodhet ne faze ndarje me tulle dhe pritet te perfundoje brenda nje periudhe 2 vjecare. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Rruga Rruga Lidhja e Prizrenit
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

89,000€
Te Univers City, Shitet Apartament 2+1, Cmim Okazion 85... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion 850 euro/m2. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne faze rifiniturash!! Apartamenti n...

70,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 82m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82.13 m2 dhe esh...

E RE
95,000€
Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 T... - 91m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin -1 te nje godine 5 kateshe, me ashensor....