Tek Riverside Residence, Shitet Duplex, Me Planimetri Perfekte!! - 179m2

E pa mobiluar
240,000€

  • Rruga Javer Malo
  • 33
  • 2 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707294 - Tek Riverside Residence, Shitet Duplex Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 dhe 9 te nje pallati 10 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 179 m2 dhe siperfaqe neto 146 m2. Organizohet: kati 1- salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, tualeti ; kati 2- dy dhoma gjumi, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Orientimi i prones eshte Perendim. Riverside Residences eshte nje kompleks banimi dhe sherbimesh, i projektuar duke pasur si qellim primar komoditetin dhe qetesine tuaj, duke ju ofruar çdo gje qe ju nevoitet si: ambiente te gjelberuara, rekreative, shlodhese dhe nje Qender Tregtare ku do te mund te beni te gjitha blerjet tuaja. Kompleksi ofron cilesi te larte ndertimi dhe siguri per ju dhe familjen tuaj. Momentalisht godina ndodhet ne faze ndarje me tulle dhe pritet te perfundoje brenda nje periudhe 2 vjecare. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674073997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 179m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 8
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Javer Malo
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme