Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt!!! - 119m2

E mobiluar
170,000€

  • Rruga Xhebrahimet
  • 100
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707256 - Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje ndertimi te vitit 2024, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 118.79 m2 dhe siperfaqe neto 103.5 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gaitimit, 2 dhoma matrimoniale, njera prej te cilave me dalje ne ballkon, tualeti. Prona eshte totalisht e investuar: shtrimi me parket, termoizolim, izolim akustik, dritare dopioxham me grile, kondicioner multi-split, mobilim cilesor. Orientimi i apartamentit eshte jug, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e pershtatshme per nje jetese te qete larg zhurmave te qytetit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 119m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Xhebrahimet
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 4

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mirabella Rezidence, Shitet Apartament 2+1, Me Plan... - 100m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kujtim Laro

Tek Rezidenca Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi dhe sherbim...

E RE
170,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te... - 225m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organ...

230,000€
Prane Teg Tek "Tulipan Residence" Shitet Apartament 2+1... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Haxhi Dushku

Prane TEG tek "Tulipan Residence" Shitet apartament 2+1+2 ! Apartamenti ka siperfaqe 144.08m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ba...