Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!! - 78m2

E pa mobiluar
196,000€

  • Rruga Hamdi Garunja
  • 95
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707216 - Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine 8 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 78.3 m2 dhe siperfaqe neto 67.8 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me ambient gatimi te vecuar, dhome matrimoniale, tualeti. Secili ambient ka dalje ne ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, teper komode dhe qe ofron cdo facilitet te mundshem per nje jetese cilesore. Momentalisht godina ndodhet ne faze perfundimtare punimesh dhe apartamenti behet i banueshem brenda nje periudhe te shkurter. Bashke me apartamentin ofrohet garazh (jo i detyrueshem) me cmim ekstra 28.000 euro. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 78m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Hamdi Garunja
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
157,000€
Tek Palladium Rezidence, Tek Liqeni I Thate Shitet Supe... - 89m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne Rezidencen Palladium, shume prane Radison Hotel shitet super apartament 1+1 me strukture perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin...

152,000€
Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Aparta... - 90m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga e Ullishtes

Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshem!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te godines, me siperfaqe br...

206,000€
Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Nder... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ne ndertim e siper, aktual...